HP officejet pro 6960 sterowniki

Do działania drukarki wymagane są sterowniki HP officejet pro 6960. Są one dostępne do pobrania w witrynie internetowej HP.

Ważne jest, aby mieć najnowszą wersję sterowników HP officejet pro 6960, aby upewnić się, że drukarka działa poprawnie. Sterowniki HP Officejet Pro 6960 są kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows 7, 8, 8.1 i 10.

Urządzenie wielofunkcyjne do drukarek atramentowych HP OfficeJet Pro 6960 charakteryzuje się bardzo ekonomicznym zużyciem podłączonych wkładów atramentowych. Uosabia funkcjonalność wszystkich urządzeń biurowych potrzebnych każdego dnia i może wykonywać pracę kolorowej i czarno-białej drukarki, skanera, kopiarki, faksu. Dzięki możliwości intensywnej pracy urządzenie będzie optymalnym wyborem dla biura z niewielkim obiegiem dokumentów lub osobistego biura pracy.

HP OfficeJet Pro 6960 przyciąga swoją bezpretensjonalnością w stosunku do papieru do drukowania: może drukować w Kolorze na papierze matowym lub błyszczącym, papierze pochodzącym z recyklingu, kopertach, papierze broszurowym itp. Urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w Adapter Ethernet i moduł Wi-Fi, dzięki czemu można go łatwo połączyć w sieć roboczą z innymi urządzeniami w pomieszczeniach. Jednocześnie rozwiązuje się również kwestię praktycznego umieszczenia urządzenia: połączenie bezprzewodowe pozwoli na umieszczenie go w dowolnym odpowiednim miejscu.

Jeśli szukasz sterowników HP officejet pro 6960, to trafiłeś we właściwe miejsce. Mamy wiele sterowników HP officejet pro 6960, które będą działać z Twoją drukarką.

Jak zainstalować sterowniki drukarki HP officejet pro 6960

  • Wybierz odpowiedni plik dla swojego systemu operacyjnego;
  • Pobierz żądany plik na swój komputer
  • Uruchom plik instalacyjny sterownika drukarki HP officejet pro 6960
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji

HP officejet pro 6960 sterowniki do systemu Windows

Sterownik druku i skanowania oraz akcesoria dla drukarek HP OfficeJet Pro 6960 All-in-Onepobierz
Oprogramowanie konfiguracji drukarki HP Easy Startpobierz
Aktualizacja oprogramowania układowego drukarek All-in-One HP OfficeJet z serii 6950/6960/Pro 6960/Pro 6970pobierz
Uniwersalny sterownik faksu firmy HP do systemu Windowspobierz

HP officejet pro 6960 sterowniki do systemu MAC

HP Easy Startpobierz
Aktualizacja oprogramowania układowego drukarek All-in-One HP OfficeJet z serii 6950/6960/Pro 6960/Pro 6970pobierz

HP OfficeJet Pro 6960 To rozwiązanie dla biznesu. Wykonuj wydruki kolorowe profesjonalnej jakości, które są dwa razy tańsze w porównaniu do drukarek laserowych. Oszczędzaj Papier i wykonuj więcej zadań w tym samym czasie. Korzystaj z funkcji drukowania bezprzewodowego i łatwej konfiguracji z urządzeń mobilnych

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: