HP smart tank 515 sterowniki

Sterowniki HP smart tank 515 to najlepsza opcja dla Ciebie, jeśli szukasz drukarki zgodnej z Twoim systemem operacyjnym.

Sterownik HP smart tank 515 zapewnia użytkownikom wiele funkcji i korzyści. Jednym z nich jest możliwość drukowania z dowolnego urządzenia z dowolnego miejsca na świecie.

Jak zainstalować sterowniki drukarki HP smart tank 515

  • Wybierz odpowiedni plik dla swojego systemu operacyjnego;
  • Pobierz żądany plik na swój komputer;
  • Uruchom plik instalacyjny sterownika drukarki HP smart tank 515;
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji.

HP smart tank 515 sterowniki do systemu Windows

Oprogramowanie konfiguracji drukarki HP Easy Start – korzystanie z trybu offlinepobierz

HP smart tank 515 sterowniki do systemu MacOS

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego HP Smart Tank 510 i HP Smart Tank Plus 550pobierz

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515, prezentowane w eleganckiej czarnej obudowie, to kompaktowy model biurkowy, który z łatwością zastąpi trzech przedstawicieli sprzętu biurowego jednocześnie: drukarkę, skaner i kserokopiarkę. Urządzenie z systemem ciągłego zasilania atramentem i wymiennymi głowicami drukującymi wykorzystuje technologię druku termicznego, aby uzyskać niewiarygodnie wysoką rozdzielczość druku kolorowego – 4800×1200 dpi. Możesz mieć pewność, że zdjęcia wydrukowane tą techniką okażą się jasne i tak wyraźne, jak to możliwe.


Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 515 jest wyposażone w zestaw startowy atramentu, którego żywotność wystarcza na trzy lata (pod warunkiem drukowania do 200 stron miesięcznie). Model jest w stanie drukować z prędkością 11 str./min (druk czarno-biały), dzięki czemu Wydruk zróżnicowanej dokumentacji w formacie A4 zajmie minimum czasu. Nie zawiedzie również funkcja skanowania produkowanego z prędkością 5 str. / min w rozdzielczości do 1200×1200 dpi. Dostępna jest obsługa technologii Wi-Fi i Bluetooth.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: