jak podłączyć drukarkę hp do laptopa

Jak podłączyć drukarkę HP do laptopa przez wifi?

Na komputerze kliknij ikonę Sieć Wi-Fi , a następnie wybierz opcję zaczynającą się od „DIRECT”, po którym następuje model drukarki. Po wyświetleniu monitu wprowadź hasło funkcji Wi-Fi Direct i kliknij polecenie Połącz.

Jak podłączyć drukarkę do laptopa?

Tradycyjnym i najpowszechniejszym sposobem jest jednak wybór przewodu. W tym celu potrzebny jest kabel USB, który powinien znajdować się w zestawie z Twoją drukarką. Podłącz go najpierw do urządzenia drukującego i to samo zrób z zasilaczem sieciowym. Kiedy będziesz gotowy, podłącz kabel do portu USB w Twoim laptopie.

Jak zainstalować drukarkę HP w laptopie?

Instalowanie drukarki HP zacznij od skonfigurowania Windows Update, aby można było automatycznie pobrać oprogramowanie sterownika. W tym celu znajdź w Windows i otwórz „Zmień ustawienia instalacyjne urządzenia”. Następnie w widocznych opcjach wybierz „Tak” i zapisz zmiany.

Jak podłączyć drukarkę do laptopa bezprzewodowo?

Wybierz ikonę Start. Kliknij Panel sterowania, a następnie Urządzenia i drukarki. Prawym przyciskiem myszy wybierz urządzenie, które chcesz udostępnić i kliknij Właściwości. Na karcie Udostępnianie wybierz Udostępnij tę drukarkę i opcję Wyświetl w katalogu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: